Výlety po okolí

Odstartujte vaše cesty za poznáním mnoha atraktivních turistických cílů. Cestovat můžete pohodlně na kole i pěšky po mnoha značených cyklostezkách.

Naučná stezka Svatý kopeček vám mimo jiné nabídne krásný výhled na Pálavské vrchy, jejichž nejvyšším vrcholem je Děvín se zříceninou Dívčí hrady, a na Stolovou horu, na jejímž vrcholu se nachází Hrádek.

Umístění obce v CHKO Pálava vám umožňuje poznat krásy této rozmanité přírodní oblasti, která poskytuje útočiště mnoha vzácným druhů rostlin a živočichů.

Na dohled od apartmánů je vodní nádrž Nové Mlýny, která je ideálním místem pro rybaření, koupání, či výlety na lodičkách.

V horkých letních měsících doporučujeme navštívit v blízkém Mikulově zatopený vápencový lom U Mariánského Mlýna nebo nové koupaliště.

Zejména rodiny s dětmi ocení nedaleký Aqualand Moravia v Pasohlávkách nebo termální aquapark v rakouském městě Laa an der Thaya.

Mnoho kulturních památek můžete navštívit v nedalekých městech Mikulov, Břeclav nebo Valtice, které patří k nejstarším kulturním oblastem střední Evropy.

Známý Lednicko-Valtický areál je dokonce zapsaný do seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Přímo v naší vsi naleznete restauraci s možností stravování, obchod s potravinami, dětské a fotbalové hřiště dále také cykloservis.

Ubytování U Dvou přátel

Milovice 95, 691 88 Milovice u Mikulova 
Tel: +420 728 422 729

Mail: ubytovaniudvoupratel@seznam.cz

Facebook: @apartmanyUDvoupratel

Instagram: @ubytovani_u_dvou_pratel

GPS ubytovaní: 48°51'5.207"N, 16°42'5.073"E